Jste v této životní situaci?

Máte dům, který nutně potřebuje rekonstrukci. Chcete dům prodat nebo pronajmout? Jediné, co vám chybí, jsou peníze na rekonstrukci? Často stačí menší úpravy, aby cena vaší nemovitosti výrazně vzrostla a to v řádu deseti nebo statisíců Kč. Mnohdy se stane, že investice ve výši 250.000 Kč zvedne tržní cenu nemovitosti třeba o 700.000 Kč. To je samozřejmě příklad, ale praxe nám dává za pravdu.

Naše řešení

  1. Kontaktujte nás a společně najdeme termín setkání, kde vaši situaci projednáme. Toto setkání je zdarma a standardně trvá přibližně 60 minut

  2. Interně vaší situaci zanalyzujeme a navrhneme vám možné řešení a podmínky naší spolupráce.

  3. V případě, že vám nabídka bude vyhovovat, pustíme se společně do práce .
kontaktní formulář Volejte nebo napište sms
608 373 735

Situační studie

Příběh pana Bohumila V

Zadání klienta
Pan Bohumil bydlel v malém domku na Praze - východ. O dům se moc nestaral, v průběhu desetiletí do něj téměř neinvestoval. Stav domu tomu odpovídal - opadaná omítka, polorozpadlý plot, neposekaná a neudržovaná zahrada, zrezlé okapy, rozbité střešní tašky apod. Z domu se stalo „skladiště”, všude byl nepořádek. Pan Bohumil nás kontaktoval. Probrali jsme možnou vzájemnou spolupráci a našli pro něho vhodné řešení. Dům výhodně prodal a přestěhoval se do pečovatelského zařízení, které měl předem vyjednané.

Průběh realizace
S panem Bohumilem jsme se sešli přímo v předmětném domě. Jeho představa o prodejní ceně ale byla v rozporu se stavem domu, takže byl dům za jeho požadovanou cenu neprodejný. Pro lepší prodejnost domu, bylo třeba do něho investovat cca 250.000,- Kč. Konkrétně dům vyklidit a vymalovat místnosti, dále bylo nutné opravit poškozené omítky, střechu a plot. Nešlo o žádnou rekonstrukci, jen o přípravu domu k prodeji. Panu Bohumilovi jsme nabídli tři varianty naší pomoci:
1) Do domu vložíme cca 250.000,- Kč a budeme mít exkluzivní smlouvu na prodej po dobu 4 měsíců s tím, že si z prodejní ceny odečteme vloženou investici a 5% provizi.
2) Domluvíme se na prodejní ceně, kterou dostane pan Bohumil a my si určíme naší konečnou prodejní cenu, částka nad rámec dohodnuté ceny pana Bohumila bude náležet nám.
3) Od pana Bohumila koupíme dům v současném stavu.

Výsledek
Po vysvětlení situace a zvážení všech okolností nás pan Bohumil po týdnu opět kontaktoval a rozhodl se pro třetí variantu.

Kontaktujte nás

    Thank you! Your message has been sent.
    Unable to send your message. Please fix errors then try again.